Produkt dnia
Lampy na parasole ogrodowe kpl. 3 szt - białe
Lampy na parasole ogrodowe kpl. 3 szt - białe
590,00 zł 479,67 zł
szt.
Lampa do oświetlania okien Estra LED
Lampa do oświetlania okien Estra LED
790,00 zł 642,28 zł
szt.
Oprawa uliczna Hellux Helius 120, 30W LED
Oprawa uliczna Hellux Helius 120, 30W LED
1 198,00 zł 973,98 zł
szt.
Producenci
Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Regulamin sklepu

Regulamin sklepu

Informacje ogólne

1. Sklep internetowy LedMarket.pl

2. Sklep internetowy prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem sieci Internet.

3. Domniemywa się, że Użytkownik zakładający konto w LedMarket.pl zapoznał się z treścią tego Regulaminu i zaakceptował postanowienia w nim zawarte oraz że ma ukończone 18 lat.

4. Ceny towarów znajdujących się w ofercie sklepu LedMarket.pl wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT

5. Zakładając konto w LedMarket.pl wyrażasz zgodę na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie przez Ledio, 17-106 Orla ul. 1 Maja 30A,  danych, teraz i w przyszłości, zgodnie z polskim prawem, w szczególności Ustawą o ochronie danych osobowych. Masz prawo wglądu do Twoich danych oraz ich poprawienia lub usunięcia.
 

Zamawianie towaru i płatności

6. Zamówienia można składać 7 dni w tygodniu, przez całą dobę za pomocą formularza (po uprzedniej rejestracji) Składający zamówienie jest zobowiązany do pełnego oraz zgodnego ze stanem faktycznym wypełnienia "formularza zamówienia".

7. Po złożeniu zamówienia system wyśle potwierdzenie o przyjęciu zamówienia z prośbą o jego potwierdzenie, oraz numer konta na które należy dokonać przelewu za zamówione produkty.

8. Realizowane są tylko potwierdzone zamówienia.

9. Na sprzedawane towary wystawiane są faktury VAT

10. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku transportu.
11. Firma zastrzega sobie prawo do zmiany cen produktów oraz cen dostaw produktów.

Warunki dostawy

12. Dostawy realizowane są firmą kurierską UPS

13. Czas realizacji zamówienia wynosi od 2 do dni 7 (roboczych) od dnia zaksięgowania płatności. Jest to czas, który potrzebujemy, aby skompletować zamówione towary i zrealizować wysyłkę. W przypadku, gdy czas realizacji byłby dłuższy niż podany, kontaktujemy się z kupującym, aby potwierdzić realizację zamówienia oraz uzgodnić propozycję terminu.

14. Część produktów jest sprowadzana tylko na indywidualne zamówienie. W takim przypadku przy opisie produktu jest podany czas realizacji zamówienia i wynosi średnio 7-14dni.

15. W przypadku braku możliwości zrealizowania zamówienia w tym czasie z przyczyn od nas niezależnych np. wycofanie produktu z produkcji, awarie serwerów, skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia dalszego toku postępowania.

16. Istnieje możliwość dostarczenia przesyłki do miejsca pracy zamawiającego. Należy wypełnić odpowiedni formularz kontaktowy przy składaniu zamówienia (zakładka – moje adresy) i wybrać inny adres dostawy.

17. Jeśli to możliwe prosimy o podanie dwóch numerów telefonu np. stacjonarny i komórkowy, ułatwi to kurierowi dostarczenie przesyłki.

18. Wszystkie przesyłki ze względu na specyfikę towaru są solidnie zabezpieczone. W przypadku stwierdzenia ewidentnego uszkodzenia opakowania należy spisać protokół reklamacyjny w obecności kuriera, oraz kontakt z LedMarket.pl

19. Klientowi przysługuje prawo do zwrotu towaru w przeciągu 10 dni od zakupu bez podania przyczyny. W takim przypadku należy poinformować sprzedającego o takiej sytuacji, oraz załączyć oświadczenie o odstąpieniu oraz odesłać zamawiany produkt w oryginalnym opakowaniu. Produkt nie może nosić śladów użytkowania. Zgłoszenie powinno być przesłane na minimum 2 dni przed zwrotem pod rygorem nieważności.

Zwrot środków nastąpi w terminie do 7 dni od otrzymania towaru.

20. Klientowi przysługuje prawo do reklamacji wadliwego produktu. W razie stwierdzenia wady, należy skontaktować się ze sprzedającym drogą elektroniczną na adres: sklep  MAŁPKA ledmarket KROPKA pl. Produkt zostanie wymieniony na sprawny.

21. Klient ma prawo do usunięcia swoich danych z systemu, w takim przypadku należy wysłać informację z prośbą o usunięcie danych drogą elektroniczną z e-mail-a za pomocą którego dokonał uprzedniej rejestracji.

Uwagi techniczne dotyczące produktów

22. Produkty oświetlenia LED charakteryzują się dużą żywotnością i trwałością. Należy jedynie zachować odpowiednie normy zasilania i połączenia (w przypadku modułów i pasków) Zachęcamy do zapoznania się z Poradnikiem „Poradnik użytkowania LED” znajdującego się w zakładce pliki do pobrania po lewej stronie sklepu.

Nota prawna
23. Wszystkie informacje oraz zdjęcia produktów są objęte prawami autorskimi i zabrania się ich kopiowania i rozpowszechniania. Zabrania się wykorzystywania nazwy oraz znaku LedMarket.
24. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się właściwe przepisy kodeksu cywilnego oraz innych ustaw, w szczególności, ustawy o ochronie praw konsumentów i ustawy o ochronie danych osobowych.
25. Ewentualne spory wynikłe w związku z realizacją transakcji w sklepie internetowym, strony rozstrzygać będą w drodze porozumienia stron. W przypadku braku porozumienia rozstrzygnięcie sporu zostanie oddane Sądowi właściwemu dla siedziby Sprzedającego.

26. Firma zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl